19-12-10

Rangschikking en Uitslagen Seizoen 2010-2011

 

Rangschikking Seizoen 2010-2011: 2de Provinciale A:

 

 

 1 BALBOAS SIJSELE 22 20 1 1   151-54 41
 2 ZVC TRAVELLERS 22 16 5 1   129-98 33
 3 BRUGGE 2000 22 14 8 0   156-100 28
 4 TEMPO TEAM ZVC 22 11 6 5   96-70 27
 5 ZVC BOBO S 22 10 11 1   93-101 21
 6 MV NATIONSBOYS 22 9 10 3   106-105 21
 7 DE BOT-KILL 22 8 11 3   109-122 19
 8 ZVK TEDDY 22 8 11 3   125-160 19
 9 VK DINO S 22 8 13 1   91-108 17
10 CROCODILESPORT 22 6 13 3   106-114 15
11 STIJLLUX BOYS 22 5 13 4   92-139 14
12 FALSTAFFKNOKKE 22 4 17 1   90-173 9
13 AXA SPORT 0 0 0 0   0-0 0

 

 

 

Wedstrijdkalender Seizoen 2010-2011

- Vrijdag 03/09/10 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – VK Dinos: 4-0

- Vrijdag 10/09/10 (Sijsele)
21.00: ZVC Tempo Team - ZVC Balboas Sijsele: 3-4
- Vrijdag 01/10/10 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – Axa Sport: 9-6
- Maandag 4/10/10 (Knokke)
19.00: MV Nationsboys - ZVC Balboas Sijsele: 1-7
- Vrijdag 15/10/10 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele –Falstaff Knokke: 8-2
- Woensdag 20/10/10 (Westkapelle)
21.00: De Bot-Kill - ZVC Balboas Sijsele: 2-5
- 1/32 Finale Beker: Vrijdag 5/11/10 (Duinbergen)
20.00: ZVC Travellers - ZVC Balboas Sijsele: 1-4
- Maandag 08/11/10 (Moerkerke)
20.30: Stijllux Boys - ZVC Balboas Sijsele: 3-8
- Vrijdag 19/11/10 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – Crocodile Sport: 5-1
- Vrijdag 26/11/10 (Veldegem)
22.00: ZVK Teddy - ZVC Balboas Sijsele: 2-7

- Vrijdag 3/12/10 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – ZVC Bobo’s: 9-3
- Vrijdag 10/12/10 (Duinbergen)
21.00: ZVC Travellers - ZVC Balboas Sijsele: 0-5FF
- Vrijdag 17/12/10 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – Brugge 2000: 4-3
- 1/16 Finale Beker: Woensdag 05/01/11 (Sijsele)
21.00: ZVC Balboas Sijsele Crocodile Sport: 4-2

- Maandag 10/01/11 (Knokke)
19.00: VK Dino’s - ZVC Balboas Sijsele: 3-7
- Vrijdag 21/01/11 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – ZVC Tempo Team: 2-2
- Vrijdag 28/01/11 (Varsenare)
22.05: Axa Sport - ZVC Balboas Sijsele: 0-5 FF

- 1/8 Finale Beker: Maandag 07/02/11 (Moerkerke)
21.30: ZVC Balboas Sijsele - Cercle Brugge: 3-3 P 3-4

- Vrijdag 18/02/11 (Oedelem)
21.30: Crocodile Sport - ZVC Balboas Sijsele: 2-4
- Maandag 21/02/11 (Westkapelle)
21.00: Falstaff Knokke - ZVC Balboas Sijsele: 3-8
- Vrijdag 4/03/11 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – De Bot-Kill: 10-0

- Vrijdag 11/03/11 (Moerkerke)
21.00: ZVC Bobo’s - ZVC Balboas Sijsele: 4-7

- Vrijdag 18/03/11 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – MV NationsBoys: 6-2

- Vrijdag 25/03/11 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – ZVK Teddy: 19-3

- Vrijdag 1/04/11 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – ZVC Travellers: 5-6

- Vrijdag 8/04/11 (Sijsele)
22.00: ZVC Balboas Sijsele – Stijllux Boys: 10-5

- Maandag 11/04/11 (Assebroek)
20.00: Brugge 2000 - ZVC Balboas Sijsele: 4-7

13:59 Gepost door Nick Lauwers | Commentaren (0) |  Facebook

De commentaren zijn gesloten.